הצהרת נגישות – אתר www.anat-design.co.il

עודכן דצמבר 2020


כללי

אני שואפת להבטיח שהשירותים שלי נגישים לאנשים עם מוגבלות. בהתאם השקעתי משאבים ותשומת לב כדי להבטיח שהאתר שלי יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.          


נגישות באתר www.anat-design.co.il

הטמעתי באתר שלי את תוסף הנגישות של UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוסף מאפשר לשפר את התאימות והנגשתו על פי הנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).


הפעלת תפריט תוסף הנגישות

תוכלו לפתוח את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על כפתור הנגישות שמופיע בפינה הימנית העליונה של העמוד. לאחר פתיחת התפריט, עליכם להמתין לטעינתו המלאה של התפריט.

 

כתב ויתור
 

אני ממשיכה במאמצים לשפר את נגישות האתר והשירותים שלי מתוך אמונה כי קיימת חובה מוסרית וקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי המוגבלויות.
במאמץ המתמשך לשפר ולפתור בעיות נגישות באופן שוטף, מתבצעת סקירה של האתר באופן קבוע באמצעות סורק הנגישות של UserWay על מנת לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי. למרות מאמציי להנגיש את כל עמודי ותכני האתר, יתכן כי חלק מהתכנים עדיין לא הותאמו בצורה המלאה ביותר הנגישות המחמירים ביותר, והסיבה לכך עשויה להיות משום שהפתרון הטכנולוגי המתאים לא זוהה בשלב זה.

צרו קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, או במידה ויש לך שאלה כלשהי או צורך בעזרה, ניתן לפנות אליי במייל אל:anatmir@gmail.com  ואשמח לסייע לכם.