עיצוב מטבח חדש בבית פרטי בהוד השרון

שמחה להציג לכם אחד מהפרויקטים שסיימתי לאחרונה - עיצוב מטבח חדש בבית פרטי בהוד השרון.

מדובר בביתה של עורכת דין, אשר הייתה מעוניינת בהחלפה של המטבח הישן שהיה בבית למטבח מודרני ועדכני, שישלב ישיבה גבוהה על בר עם תוספת של משטחי עבודה ומקומות אחסון.

ללקוחה היה חשוב שהמטבח החדש יהיה בעיצוב נקי, שיאפשר שאף מכשיר או כלי לא יהיה על השיש ושלכל דבר יהיה את המקום הייעודי שלו. בנוסף היה חשוב לה לשמור על המקרר הקיים, שלו עומק של קרוב ל-90 ס"מ. זוהי דרישה שיצרה אתגר עיצובי מיוחד, שכן היה עליי לדאוג שהמקרר לא יבלוט מקו הארונות הגבוהים (60 ס"מ) - וזאת מבלי לבזבז שטח מאחורי הארונות.

מה שהוסיף לאתגר, היה המבנה של חלל המטבח, היות והוא כלל זוויות ומבנה אלכסוני מתחת לחלונות.

לכל אחד מהאתגרים נמצא פתרון יצירתי ומיוחד.

את אתגר המקרר פתרתי בכך שראיתי שבמבנה המטבח עצמו יש נישה לכיוון הסלון. החלטתי לנצל את המצב ולסובב את הנישה לכיוון המטבח וזה אפשר למקם את המקרר אחורה בתוך הנישה שנוצרה כך ש"יתיישר" עם הארונות הגבוהים.

את המבנה האלכסוני הבעייתי החלטתי לנצל לטובת פתרונות אחסון. יצרתי תאים עם מכסים מקוריאן לאחסון נוסף מאחורי הכיור, כך שאפשר היה לנצל את השטח המת לאחסון נוסף.

כדי לתת מענה לרצון הלקוחה למטבח מודרני, בחרתי למטבח את דגם במה של חברת רגבה בצבע שחור פחם שיוצר אפקט כה מרשים. המטבח עשוי מחומר ננו פניקס עם ידית אינטגרלית והארונות הגבוהים עשויים מחומר המדמה נירוסטה מוברשת ומוסיף לאפקט המודרני הרצוי.

מכיוון שהיינו צריכים להעביר חשמל לאי, החלטתי לצפות את הרצפה הישנה בפרקט עץ תלת שכבתי מעץ אלון. בצורה הזו יכולתי לנצל את החומר שנותן חמימות שמשלימה ומרככת את האפקט המודרני שיוצרים החומרים הקרים והנקיים שבהם מעוצב המטבח.

חיפוי הקיר - החיפוי נעשה על ידי טפט מיוחד שעשוי מסיבי פיברגלס אשר עומד בתקנים מחמירים. הטפט עמיד נגד אש ומים, אנטי בקטריאלי וכמו כן רחיץ וניתן לנקות אותו עם חומרי ניקוי ואפילו עם אקונומיקה (אגב, אם אתם רוצים לשמוע עליו עוד חפשו את הפוסט שהקדשתי לנושא בעמוד שלי לפני מספר חודשים).

בנוסף, היות ונוצרה נישה במטבח לאחר שדלת יציאה מהמטבח לחניה בוטלה בעבר ע"י הלקוחות, תכננתי ועיצבתי יחידה פתוחה מיוחדת מעץ שבוצעה על ידי נגר לפי הזמנה והוסיפה למראה הנקי והמדויק של המטבח.


מעוניינים לשפץ את המטבח שלכם? עוברים לבית חדש ורוצים לוודא שתקבלו את מטבח החלומות שלכם?

בואו לקבל ליווי אישי של מעצבת מטבחים מומחית, שתאפשר לכם לבצע את תהליך התכנון והעיצוב במקום ובזמן הנוחים לכם ולחסוך לעצמכם זמן וטרחה מיותרים.

התקשרו אליי ונתאם פגישת היכרות ללא התחייבות: 058-4926027


מאמרים מומלצים