אודות

נעים להכיר,

אני ענת מירנקר, נשואה ואמא ל- 3, עיצוב מטבחים ואדריכלות פנים בארץ ובחו"ל הם התשוקה, האהבה וההנאה שלי כבר למעלה מ- 25 שנים.
 

לאורך השנים עיצבתי עשרות מטבחים, בתים פרטיים ודירות בתל אביב, רמת השרון, גבעתיים וגם בוונקובר ובמנהטן. אני מאמינה שעיצוב פנים הוא תהליך אינטימי שמחייב כימיה בין אישית, דיבור בגובה העיניים, רגישות, גמישות ומקצוענות. אני נהנית להפוך למציאות את הבית והמטבח שהלקוחות שלי חלמו עליהם, תוך שמירה על נוחות שימוש ותכנון מדוייק, וכמובן תוך שמירה על התקציב שבנינו.

להיות מעצב טוב זה כמו לנצח על תזמורת בעלת צלילים כה רבים של חומרים, ידע טכני, ריצופים, חיפויים, כלים סניטריים, מכשירי חשמל, מערכות אודיו, מערכות בית חכם ותאורה, מטבח ופרטי נגרות, חלונות ודלתות, אנשי מקצוע וספקים שונים ורבים - עם ניצוח נכון שמשלב ידע רב ונסיון ארוך שנים, ניתן להגיע למנגינה הרמונית ומיוחדת.

הלקוחות שלי הם ברובם אנשי משפחה שפיתחו קריירה, חלקם עשו במהלך השנים רילוקיישן וחזרו לארץ, הם אוהבים אמנות ועיצוב, משקיעים ב WELL BEING שלהם ושל ילדיהם ומעריכים מקצוענות ודיוק. לכל לקוח חלומות, צרכים וטעם ייחודי ולכל משפחה יש DNA שלה בלבד. התפקיד שלי הוא להקשיב, ליזום, להמליץ ולהתאים, כדי לשמור על הגרעין המיוחד של כל אחד מכם.
 

אני אוהבת תערוכות עיצוב, בעיקר את אלו הנערכות באיטליה ומתעדכנת בכל החידושים. כמומחית בתחום, אני מלמדת באופן מקצועי עיצוב מטבחים בקורס לימודי עיצוב פנים במכללת אולטימה - בית הספר לעיצוב של מרכז הבניה הישראלי.


אם אתם עוברים לבית חדש, או מתכננים לשפץ ולרענן את הבית הקיים, אשמח לסייע לכם לתכנן את הבית המושלם עבורכם, שיענה במדויק על הצרכים שלכם.
 

התקשרו אליי או שלחו הודעה, ונדבר על בית החלומות שלכם: 058-4926027

ענת מירנקר עיצוב פנים.jpg
IMG_9842.JPG
מדרגות ופינת נוי עיצוב ענת מירנקר.JPG
5.jpg
a1.jpg

שלבי תהליך עיצוב הבית

בתוך תהליך העבודה

בשלב זה אנחנו מטיילים הרבה,

בוחרים, קונים, שותים קפה ביחד :)

 

ברגע שהעבודה יוצאת לדרך בשטח,

אני נמצאת בפיקוח ומלווה מקרוב את התהליך ואתכם, וזאת כדי שהדברים יתבצעו בצורה המקצועית ביותר ללא עיגולי פינות עד לשלב המרגש של קבלת התוצאה הסופית.

ממשיכים לתוכניות

בשלב זה אנו מגבשים יחד את התוכניות הסופיות, בהכוונה שלי ובהקשבה מלאה

לצרכים שלכם. 

אנו מתחילים בהכנת תוכניות עבודה לביצוע, בבחירת אנשי מקצוע

ועוברים לשלב הרכישות.

היכרות

אנחנו נפגשים לפגישה ראשונה שבה

אני מקשיבה ואתם מספרים לי על מטרת השיפוץ, על החלומות והציפיות, על הטעם האישי שלכם ועל התקציב שתכננתם ובו אתם רוצים לעמוד.
 

לפגישה הבאה אני מגיעה עם סקיצות ראשוניות והכנת תקציב משוער

איתי תקבלו ליווי VIP צמוד ומקצועי לתהליך עיצוב הבית

שיאפשר לכם לפתור בזמן אמת בעיות שמתגלות תוך כדי שיפוץ שלא ניתן היה לצפות אותן מראש
וגם לאחר סיום העבודה, אני תמיד זמינה עבורכם בכל שאלה או התלבטות.

בריכה פרטית עיצוב ענת מירנקר.jpg
11.jpg
_DSC6561.jpg
24273590_831775646996370_818235115089889