עיצוב מטבחים

מעצבת מטבחים מומחית

בעלת ניסיון של מעל 25 שנים 

אני מאמינה שמטבח הוא ה"לב" של הבית, וללא ספק האיזור המורכב ביותר לתכנון ועיצוב, כדי שהתוצאה תשלב נוחות בשימוש יום יומי במקביל לעיצוב נהדר.

לאורך השנים עיצבתי מאות מטבחים, בתים פרטיים ודירות בתל אביב, רמת השרון, גבעתיים וגם בוונקובר ובמנהטן. אני נהנית להפוך למציאות את המטבח שהלקוחות שלי חלמו עליהם, תוך שמירה על נוחות השימוש, עיצוב נקי ויוקרתי ותכנון מדוייק, וכמובן תוך שמירה על התקציב שהוגדר.

כמומחית בתחום עיצוב מטבחים ומטבחי יוקרה, אני גם מלמדת תכנון ועיצוב מטבחים בקורס לימודי עיצוב פנים של מכללת אולטימה של מרכז הבניה הישראלי.

אשמח לדבר ולתאם פגישה בנושא עיצוב המטבח שלכם

התקשרו אליי או שלחו הודעה:

 סטודיו לעיצוב ואדריכלות פנים עם התמחות בעיצוב מטבחים 

כבר לאחר שסיימתי לימודי עיצוב תעשייתי ואדריכלות פנים החלה התשוקה שלי למטבחים, כך שאני בעלת מומחיות וניסיון של מעל 25 שנים ספציפית בתחום של תכנון ועיצוב מטבחים. התחלתי את דרכי כמעצבת מטבחים ברגבה, ומאז זכיתי להיות למעצבת מטבחי יוקרה גם עבור חברות מטבחים מובילות כגון בולטהאופ, קנטוני ואול קיטשן.

את הסטודיו העצמאי שלי הקמתי לפני כ- 15 שנה.

מאז הספקתי להתגורר למשך מספר שנים גם באטלנטה ובוונקובר, במהלכן עבדתי בתחום ואף עיצבתי מספר אולמות תצוגה של מטבחים ואמבטיות במנהטן, וכך הספקתי לצבור גם ניסיון בינלאומי בתחום.

עיצוב מטבח הינו אתגר מורכב באדריכלות פנים, גם בשל היקף השימוש היום יומי וגם מבחינה עיצובית ותכנונית, שכן הוא מכיל את כל סוגי המערכות, מחשמל ואינסטלציה ועד למיזוג ותאורה וכן קשת גדולה של חומרים מחזיתות של הארונות ועד למשטחים וחיפויים ותכנונו דורש ידע ונסיון רב בתחום.

מאוד מומלץ שיהיה לכם ליווי פיקוח קפדני לפני הוצאת המטבח לביצוע, אשר יאפשר לכם להימנע מטעויות נפוצות שעלולות לגרום להפסד כספי ו\או לעוגמת נפש.
 

אני מציעה שירות מקצועי, ללא פשרות, וליווי מלא ללקוחותיי ולפרויקט לאורך כל שלבי העבודה: החל מתכנון נכון ואופטימלי למטבח המתאים לצרכים שלכם, לבחירת החומרים המדוייקים והאיכותיים ביותר ועד לליווי צמוד של אנשי המקצוע השונים, וזאת עד לקבלת המטבח המושלם עבורכם.

התקשרו אליי או שלחו הודעה, ונתאם פגישה בנושא עיצוב המטבח החדש שלכם:

מטבח מעוצב בצפון הישן של תל אביב
הדמיית מטבח טורונטו מעצבת מטבחים
מטבח מעוצב הוד השרון - מעצבת פנים -
עיצוב מטבח אולם תצוגה - מעצבת מטבחים
מטבח מעוצב בסגנון כפרי - מעצבת מטבחים
מעצבת מטבחי יוקרה - עיצוב מטבח יוקרתי
מעצבת מטבחים מומחית - אולם תצוגה
עיצוב מטבח צפון תל אביב - מעצבת מטבחים מומחית
מעצבת פנים - עיצוב מטבח תצוגה
הדמית מטבח יוקרתי - מעצבת מטבחים
מעצבת מטבחים - מטבח מעוצב
מטבח מעוצב בסגנון מודרני
מטבח מעוצב הוד השרון - מעצבת מטבחים מומחית
מעצבת מטבחים מומחית - עיצוב תצוגה
עיצוב מטבח תצוגה - מעצבת מטבחים מומחית
עיצוב מטבח בסגנון כפרי - מעצבת מטבחים

מעוניינים להחליף מטבח?

עוברים לבית חדש ורוצים לתכנן ולעצב באופן נכון, מדוייק ומעוצב את המטבח החדש שלכם?

מטבח הוא אחד האיזורים החשובים בבית, המקום בו אנו מבשלים יחד, אוכלים כמשפחה ומחליפים חוויות מהיום יום שלנו.

אני מאמינה שהמטבח שלנו צריך להיות מעוצב, נעים לשהייה ונוח לשימוש יום יומי תדיר, ולכן חשוב מאוד לתכנן בצורה הנכונה ביותר כל פינה ואלמנט במטבח כדי שיתן מענה לצרכים שלנו ושל המשפחה שלנו.
 

מנסיוני, חשוב למנות מישהי מומחה מטעמכם שתנהל עבורכם את התהליך ותעניק לכם שליטה מלאה על מה שמוזמן עבורכם, במיוחד במטבחים יקרים בהם כל פרט קטן הוא בעל משמעות, לצד פיקוח על תמחור התוספות והשינויים לאחר מדידת החלל בשטח.

אשמח ללוות אתכם בדרך למטבח החדש והמושלם עבורכם. 

התקשרו אליי או שלחו הודעה, ונדבר על המטבח החדש שלכם: